Jump to content

Fiesta Remlicht


Peter MK 5
 Share

Recommended Posts

Ik heb me vandaag nog ff creatief bezig gehouden,ik heb voorzichtig mijn fiestalogo

uitgesneden op de raamband op mijn achterruit.Precies op het remlicht,

dus s'avonds gaat het "feestje"branden :schater::schater:

ap27001.jpg

ap27002.jpg

Het zal niet ieder zijn ding zijn,maar omdat ik toch vaak s'avonds ermee

rij scheelt de band heel veel.De koplampen van de achterliggers verdwijnen snel

uit mijn achteruitkijkspiegel,soms kan dat heel hinderlijk zijn. :jaknikker:

Link to comment
Share on other sites

ziet er goed uit...denk alleen dat je voor de apk je 3e remlicht moet uitschakelen....

Dat wist ik dus niet :oneens: Ik heb bv. bij de Focus die mooie chromen plaatjes gezien die over het derde remlicht gaan.Dus volgens jou is dat een apk afkeur??

Link to comment
Share on other sites

zijn auto's tegenwoordig niet verplicht een derde remlicht te hebben ?

Volgens mij ook. Dat geldt dacht ik voor alle auto's gebouwd na een bepaald jaartal, ik meen 1999 of 2000. Het afplakken van het 3e remlicht levert dan een afkeur op ben ik bang. Mk.5 zou dan een grensgeval zijn, dus even goed informeren lijkt me wel handig.

Link to comment
Share on other sites

Helaas hebben jullie gelijk,auto's vanaf 30 september 2000 zijn verplicht een derde remlicht te hebben.En die van mij is van 2001,dus heb ik er nog plezier van tot 12 mei.Want dan moet hij weer apk gekeurd worden.Misschien kan ik wel wat regelen,maar dat zie ik dat wel.Desnoods snij ik rond het remlicht weer weg.

Link to comment
Share on other sites

Precies, ik zou er niet meteen over beginnen. Met een beetje mazzel laten ze het zitten als dat het enige is..

Ik vind het trouwens wel heel grappig en het is origineel :duim:

Link to comment
Share on other sites

ja hij schijnt er misschien wel doorheen maaaaaaar naar mijn weten mag deze niet in verschillende delen zijn dus in 1 stuk ( behalve sommige busjes die hebben goedkeur voor 2 delig )

Link to comment
Share on other sites

Leuk bedacht Peter, ziet er mooi uit!!

p.s. hoe staat het met je zetec-s buitenkant ombouw, is je voorbumper al binnen?

Ja,bumper is binnen.Ik moet nog skirts ophalen,maar zit ff moeilijk in mijn geld.Als ik die heb,wordt er een begin gemaakt worden met het spuitwerk.En Mike moet ook nog tijd hebben.Eerst de apk nog,het moet 12 mei gekeurd worden.En Lex heeft mijn vriendin d'r motor opgeknapt....dus ff kosten genoeg.FF afwachten wat erbij de apk wordt gezegd.Ze laten hem er wel op,maar mocht er een steekproef komen...dan zal hij eraf moeten.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...