Jump to content

Ford Heeft Oude Fiesta Nog Lang Niet Afgeschreven


Soundraiser
 Share

Recommended Posts

De reanimatie van de vorige generatie Fiesta brengt Ford veel succes. De compacte vijfdeurs hatchback, die als Figo voortbestaat, mag nu de Indiase grens over.

gallery_520_28_43263.jpg

Ford India gaat de wagen naar meer dan vijftig landen exporteren. De eerste exemplaren moeten volgend jaar de grens over. Op de lijst met afzetgebieden staan Noord-Afrika en de Verenigde Arabische Emiraten. In India verscheen de Figo eerder dit jaar op de markt. Het is momenteel het succesvolste Ford-model in dat land.

Bron: Telegraaf Autovisie

Link to comment
Share on other sites

Best wel lelijk!

Hadden ze op zn minst even wat nette wielen onder kunnen stoppen ipv die wieldoppen

ben wel benieuwd naar de 3 deurs foto! Dat knikje onderin de deur is opzich wel leuk

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Mjah, de auto moet NOG goedkoper dan die in europa al was... anders is het niet aantrekkelijk voor die markt

de wegen in india zijn niet te vergelijken met die in NL, lichtmetalen velgen met laagprofiel banden ... is vragen om ellende.

Staal 13 of 14" met een dopje is daar beter rijden dan 15 of 16" LM.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...