-
Content Count
221 -
Joined
-
Last visited
About mrdoubleb
-
Rank
Fiesta Junior
- Birthday 01-08-1987
Contact Methods
-
Website URL
http://
-
ICQ
0
Profile Information
-
Location
Twentuh
Previous Fields
-
Voornaam
brian
-
Auto
Ford Fiesta
-
Type
MK6.5
-
Kleur
Grijs
-
Die "orginele" zal waarschijnlijk minder stijf zijn en daarom helpt een aftermarket veerpootbrug dus nog wel. Die maakt hem nog net de beetje stijfer.
-
Kan geen kwaad alleen wordt hij daar waarschijnlijk niet echt schoner van dan zul je V-power/BP Ultimta / Excellium moeten gaan tanken. Of natuurlijk Gewoon 98 en daar zon flesje reinigings spul aan toevoegen.
-
Minder spoorvorming WANT ??? Lijkt me gewoon gelijk aangezien de omtrek en breedte waarschijnlijk gelijk blijven, veranderd er natuurlijk niks aan het band / weg contactoppervlak.
-
Slijtage Achterbanden Groter Dan Voor
mrdoubleb replied to Dutch's topic in Chassis, wielen en remmerij
viel me hier ook op na de beurt was rechts achter ook minder profiel over als links achter -
HEHE waarom dan eigenlijk een ST gekocht? Een ST is toch juist om te scheuren??
-
Dreamscience Flashtuning Fiesta St
mrdoubleb replied to Little VIPER's topic in Motor tuning en performance
Ja dat spinnen kan je met een std ST ook makkelijk als je overschakeld naar de 2 -
Jaa dat is ook gaaf Fiestasssssssss
-
haha dat is me pa achter de zonneschermen verscholen ik reed dit rondje deze ook nog gevonden die is wat mooier vindt ik zelf
-
Extreem Olieverbruik Fiesta Sport
mrdoubleb replied to Fiesta2000's topic in Onderhoud, reparatie en problemen
Dat is mooi!!. valt het uiteindelijk toch nog mee met de schade en kun je snel weer rijden in de fiesta -
heb net ff naar de spiegel gekeken hier en kijken of het door een " klap" kan komen denk het eigenlijk niet. Maar ik was dus beetje aan het proberen en als je de deuren lost hebt en de spiegels dus open geklapt en als ik dan met de hand de spiegel dicht druk en dan op slot. Dan hoor je het motortje lopen met op het eind 1 zelfde tik als op jou filmpje. Zal als ik jou was eens kijken of je de motor kan zien en kijken of je de tandwielen ofzo die erin zitten anders kun zetten zodat hij stopt voordat hij begint te "tikken"
-
achja als je hem toen niet had gekocht had je nu niet dat gave Polo filmpje gehad
-
zonet toevallig gespot at webcam: 3x SLR en 2x SLK ///AMG (Black series???)
-
Ik reed toen stapvoets over het circuit, dat filmpje wil je echt niet zien hoor... Afgelopen maandag ben ik er weer geweest, nu weer een ronde gedaan en ging erg lekker! Vorige keer stond de bandenspanning op 3 bar en voelde de auto dus vaag aan, nu geen moment last van gehad. Ik moet binnenkort toch nog even naar de dealer (strip op de achterklep laat los) en ga dan gelijk eens vragen wie het verzonnen heeft om de banden zo hard te zetten. 7 & 8 oktober ga ik waarschijnlijk weer naar de Nordschleife. En weet je al of je 7 & 8 oktober @ circuit bent ? want zondags ben ik er hoppelijk ook en Wllmz met Gaito ook
-
WAAAT ! vorige week heel rustig aan gedaan en net 460/470 km op 1 tank. Gemiddelde was 8,8 op de boordecomputer dacht ik
-
Tja, hoe dat zit, weet ik niet, maar ik weet wel dat 20% voor een voorwielaandrijver veel te veel is. 10-15% is veel reëler. Verder is het natuurlijk weinig zinvol, zo'n meting, omdat je geen standaardmeting hebt om mee te vergelijken. Maar dat zei ik ook al eerder: waarom laat je 'm niet ook zónder DS een keer rollen?