-
Posts
725 -
Joined
-
Last visited
Mikf's Achievements
Fiesta Regular (8/22)
-
Veel plezier ermee
-
De ST is verkocht. Ik heb gezegd dat hij zich maar moet aanmelden op het forum, hopen dat hij dit ook doet. Er komt weer een Golf MK1. Heb al een MK1 gehad, maar dan met een 1.1. Nu met een 2.9 VR6
-
Welkom! Die van mij heb ik zojuist te koop gezet http://www.marktplaats.nl/a/auto-s/ford/m7...previousPage=lr
-
Ze staat te koop, er gaat weer een Oldtimer komen: http://www.marktplaats.nl/a/auto-s/ford/m7...previousPage=lr *Verstopt zich voor alle reacties*
-
Nieuw Hier, Nog Geen Fiesta, Maar Wel Rondneuzen
Mikf replied to JasperM's topic in Even Voorstellen
Ik zit met en heeeeel schuin oog misschien naar iets anders te kijken, dus wie weet.. -
Nieuw Hier, Nog Geen Fiesta, Maar Wel Rondneuzen
Mikf replied to JasperM's topic in Even Voorstellen
Ik heb 9999,99 gezien en 10999 zover ik me kan herinneren -
New Guy In Town [updated Met Eerste Bevindingen En Foto's]...
Mikf replied to =Pappie='s topic in Even Voorstellen
Dankje Alweer wat ouder dan die van jou, maar ik mag zeker niet klagen. -
New Guy In Town [updated Met Eerste Bevindingen En Foto's]...
Mikf replied to =Pappie='s topic in Even Voorstellen
Welkom! Veel plezier met je nieuwe feestje. -
Nieuw Hier, Nog Geen Fiesta, Maar Wel Rondneuzen
Mikf replied to JasperM's topic in Even Voorstellen
Hoeveel heb je er nou +/- voor gehad? Ik hield je advertentie op MP een beetje in de gaten en zag je prijs nogal fluctueren haha. -
De toko waar ik ze vandaan heb is zo te zien failliet. Maar de veren zijn wel speciaal voor de ST, ik meen ook voor de diesel uitvoering, maar weet dat niet zeker.
-
Veel mensen rijden met Eibach veertjes, ook ik. Geen last van aanlopen oid. Zolang je natuurlijk niet te brede velgen neemt of een flink afwijkende ET waarde.
-
Ik weet niet of dit veel verschil kan maken, maar een vervuilde gasklep is ook een veel voorkomend probleem voor de Fiesta ST. Reinigen kan geen kwaad natuurlijk. Anders kom je een keertje langs bij mij, maken we dat ding even schoon en ik heb eventueel nog mijn 'oude' originele bougies liggen. Zoals Dexter al zei, laat je accu even snel doormeten, dan ben je daar ook zeker van.
-
Sleutel Bij Laten Maken...alternatieven?
Mikf replied to DexterXL's topic in In car entertainment en beveiliging
Is dat inleren echt nodig? Mijn batterijtje was leeg, dus deze vervangen, maar vervolgens werkte de centrale deurvergrendeling niet meer. Uiteindelijk kon de sleutel weer "toegevoegd" worden, d.m.v. het contact 4x snel aan en uit te zetten en vervolgens een knopje op de sleutel in te drukken. Dit is dan wel bij een MK6,5 ST. -
Mooi ding en aparte kleur. Wat betreft de verlaging, met mooie Eibach verlaginsveertjes hoef jij nog steeds niet echt bang te zijn voor drempels e.d. Je moet er natuurlijk niet met een noodgang overheen gaan haha.
-
Heb je hier misschien wat aan? Uit de service manual geplukt.
